Oferujemy do wynajęcia budynek usługowo-biurowy  o pow. 468,70 m2, 2-kondygnacyjny,  usytuowany na obrzeżach miasta Leszna.

Na powyższą powierzchnię składają się obecnie przede wszystkim pomieszczenia biurowe, sala konferencyjna, łazienki, reprezentatywny hol wejściowy i pomieszczenia socjalne.

Miejsce o bardzo dobrej dostępności komunikacyjnej - nieruchomość posiada dostęp do jednej z głównych ulic Leszna charakteryzującej się dużym natężeniem ruchu samochodowego. Przy budynku bezpłatne miejsca parkingowe dla klientów i pracowników.

Dostęp do budynku jest możliwy 24/h. 
PRZEZNACZENIE:  idealnie nadaje się na działalność biurową, przychodnię lekarską, gabinety,  sprzedaż bezpośrednią, internetową itd.

STANDARD WYKOŃCZENIA: Wnętrze budynku wykończone oraz utrzymywane, w wysokim standardzie, zarówno pomieszczenia biurowe  jak i pomieszczenia socjalne, grzejniki płytowe, ściany gładzone, malowane , wykładzina na podłogach ceramika oraz wykładzina dywanowa.


LOKALIZACJA: w mieście, poza centrum, na terenie bardzo dobrze zagospodarowanym z dużymi możliwościami reklamy zewnętrznej przy głównej jezdni.

Budynek rozpoznawalny, atrakcyjny z profesjonalną aranżacją terenu zewnętrznego, działka o pow. 1084m2 ( parkingi, ogród).

OPŁATY ZWIĄZANE Z WYNAJĘCIEM LOKALU:
14.000 zł brutto miesięcznie w tym 23% Vat,

Dodatkowe opłaty związane są z użytkowaniem mediów : woda, prąd, gaz.

WALORY nieruchomości:

1. ZACHOWANY ODPOWIEDNI STANDARD​

2. Kompleksowo wyposażone we wszystkie media.

3. teren zamknięty

 

POLECAM

 TEL. 514-906-914

 Galeria zdjęć: