Transakcja: sprzedaż     
Powierzchnia: 283 m2
Ogrzewanie:  kominkowe
Powiat: leszczyński
Miejscowość: Lipno

 

Duży dom rodzinny z niezależnym budynkiem na własną działalność gospodarczą -   BUDOWANY DLA SIEBIE - przez właściciela. 

Dobrze i porządnie urządzony dom posiada antresolę, jasną funkcjonalną kuchnię, komfortowy przestronny salon, kotłownię, garaż jednostanowiskowy i pomieszczenie gospodarcze ponadto 4 sypialnie, 2 łazienki.

Na działce wybudowany drugi, niezależny budynek o powierzchni 85 m2. Posiada własny taras.

Działka ma powierzchnię 1030 m2.

Dom wybudowano w 2007 roku, w 2017 r. został jednak wykonany całkowity remont wnętrza. W 2020 r. dokonano remontu elewacji budynku. Dodatkowy budynek wybudowano w 2016 r.

Dom jak najbardziej zapewni wysoki komfort oraz przyjazne warunki do życia dla rodziny.  Atrakcyjne wyposażenie. Dodatkowy budynek na działce świetnie sprawdzi się dla osób, które zainteresowane są prowadzenie własnej działalności przy domu. Zda się również w roli drugiego domu mieszkalnego.

W domu na parterze znajdują się takie pomieszczenia jak: salon z antresolą, kuchnia, jadalnia, przestrzenna łazienka (wanna oraz prysznic), 2 pokoje, pralnia, garaż, kotłownia. Na poddaszu są 2 sypialnie, łazienka oraz antresola.

Wnętrze jest bardzo dobrze nasłonecznione przez duże okna, wszystkie sięgają do podłogi.

W budynku znajdziemy kuchnię, łazienkę, 2 pokoje oraz taras.

Ogród w pełni zagospodarowany zielenią i nasadzeniami, podejścia i podjazdy wyłożone kostką brukową

Nieruchomość nie wymaga nakładów finansowych, jest w pełni gotowa do zamieszkania.

Telefon: 514906914Galeria zdjęć: