Wilkowice - świetna lokalizacja
2-poziomowe NOWE segmenty z działką - pow. 75m2, działki o pow. ok 200m2, -- cena: 369.900 PLN brutto - OSTATNI DOSTĘPNYTransakcja: sprzedaż
Powierzchnia m2: 75m2
Ogrzewanie: gazowe
Powiat: leszczyński
Miejscowość: Wilkowice
nowoczesna, świetnie zlokalizowana INWESTYCJA --- możliwa rezerwacja
Oferujemy Państwu do sprzedaży 2-poziomowe segmenty - NOWE!!! w atrakcyjnym NOWOCZESNYM BUDOWNICTWIE o powierzchni 75 m2, położone w CENTRUM Wilkowic.
AKTUALNIE 3 LOKALE W SPRZEDAŻY
Atrakcyjne usytuowane - ATUT >>>> dojazd drogą utwardzoną, każdy lokal posiada swobodne miejsce na pakowanie samochodów na własnej działce z niezależnym zjazdem z drogi.
FUNKCJA POMIESZCZEŃ: PARTER to otwarta przestronna przestrzeń, salon, kuchnia ze spiżarnią, wc, wiatrołap, PIĘTRO to trzy sypialnie i łazienka.
Własne miejsce postojowe.
BEZ CZYNSZU !!!!!.
Standard wykończenia:
Budynek budowany z ceramiki, docieplenie styropianem O GRUBOŚCI 20CM. Okna pcv 3-szybowe z roletami zewnętrznymi / duże przeszklenia, drzwi tarasowe w systemie przesuwnym. Zastosowane ogrzewanie - piec gazowy kondensacyjny (I poziom wykonany w ogrzewaniu podłogowym oraz łazienka na piętrze), poddasze docieplone wełną o łącznej grubości 28 cm. W cenie również schody żelbetowe prowadzące na piętro oraz wykonane wejście do budynku z bruku.
Standard : deweloperski.
Pomieszczenia na piętrze, przestronne, ustawne, BEZ SKOSÓW.
Polecam.
Więcej informacji pod numerem telefonu 514-906-914.
Zapewniamy obsługę finansowa zakupu nieruchomości- bezpłatna kompleksowa usługa w zakresie formalności kredytowych.