Oferujemy do wynajęcia przestronny, spory lokal użytkowy NA PARTERZE  w NOWOCZESNYM piętrowym budynku handlowo-biurowym  usytuowanym w świetnej lokalizacji miasta Leszna:

pow. 93,64m2

ISTNEJE OPCJA WYNAJMU Z WYPOSAŻENIEM za dodatkową opłatą.

Lokalizacja o bardzo dobrej dostępności komunikacyjnej - nieruchomość posiada dostęp do jednej z głównych ulic Leszna charakteryzującej się dużym natężeniem ruchu samochodowego oraz pieszych. Przy budynku bezpłatne miejsca parkingowe dla klientów i pracowników - dozorowane + monitoring.

Dostęp do budynku jest możliwy 24/h. 


PRZEZNACZENIE:  idealnie nadaje się na działalność biurową, gabinety,  sprzedaż bezpośrednią, internetową, kancelarię itd.

STANDARD WYKOŃCZENIA: Wnętrze budynku wykończone oraz utrzymywane, w wysokim standardzie, zarówno pomieszczenia biurowe  jak i pomieszczenia socjalne, ściany gładzone, malowane , wykładzina na podłogach oraz ceramika


LOKALIZACJA: w mieście, na terenie bardzo dobrze zagospodarowanym z dużymi możliwościami reklamy zewnętrznej przy głównej jezdni.

Budynek rozpoznawalny, atrakcyjny z profesjonalną aranżacją terenu zewnętrznego.

OPŁATY ZWIĄZANE Z WYNAJĘCIEM LOKALU:
 5.000 zł netto + VAT / miesięcznie, bez dodatkowych opłat czynszowych.

Ponadto: koszty wg wskazań liczników za media - woda, prąd, ogrzewanie rozliczane od wielkości pomieszczeń - zasilanie z miejskiego przedsiębiorstwa energetyki cieplnej.

Budynek wyposażony w domofony, biura klimatyzowane, wyposażone w system rekuperacji jak również istnieje system monitoringu, tv, internet,

Dodatkowo !!! - wyposażona kuchnia - ogólnodostępna dla Najemców, również toalety.

WALORY nieruchomości:

1. ZACHOWANY ODPOWIEDNI STANDARD​

2. Kompleksowo wyposażone we wszystkie media.

3. teren zamknięty

UWAGA !!!!

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ DŁUGOTERMINOWĄ  >>> zapraszamy do indywidualnych negocjacji. 

POLECAM

 TEL. 514-906-914Galeria zdjęć: