oferujemy 5-pokojowy lokal mieszkalny położony na korzystnym PIERWSZYM piętrze w Lesznie.

Ścisłe centrum miasta Leszna.

Zdecydowanie ineresująca oferta.


powierzchnia: 138,40m2 m2
media: prąd, woda, kanalizacja, gaz. 
opis nieruchomości:
 

W skład mieszkania wchodzi: 5 komfortowych dużych pokoi, kuchnia z oknem, przestronny duży przedpokój, łazienka z wanną oraz osobne pomieszczenie z prysznicem, ponadto skrytka. Wszystkie pomieszczenia posiadają bezpośrednią, niezależną komunikację z przedpokoju. 

Standard mieszkania: instalacje po wymianie, podłogi pokryte panelami oraz ceramiką. Ściany tapetowane. Okna po częściowej wymianie - pcv, częściowo drewniane - do wymiany. 

 Stan lokalu dobry, wymaga nakładów finansowych, jednak  NIE WYMAGA gruntowanych, generalnych remontów.

 KOSZTY UTRZYMANIA - to: 400zł opłaty administracyjnej do Zarządcy nieruchomosci ( w tym opłata eksploatacyjna / fundusz remontowy, zaliczka na wodę, wywóz nieczystości) Dodatkowe koszty to opłaty za zużytkowane media według wskazań licznika - gaz, prąd. Ogrzewanie własne - gazowe.

Ponadto przynależny strych oraz piwnica oraz balkon z widokiem na deptak przy ul. Słowiańskiej.


Rozkład pomieszczeń w mieszkaniu jest bardzo praktyczny.  Pomieszczenia są wysokie i łatwo można w nich zaaranżować np. styl loftowy. 

Ze względu na swój metraż i rozkład pomieszczeń oraz LOKALIZACJĘ, idealnie nadaje się także do prowadzenia działalności  biurowej / kancelaria / bądź pod wynajem dla pracowników firm.

Mieszkanie częściowo wyposażone.

kontakt telefoniczny: 514906914

ZAPRASZAM
 Galeria zdjęć: